• Dane teleadresowe

  Adres
  Oddział w Hamburgu
  FIT Reisen
  Völckersstr. 7-9
  22765 Hamburg

   

  kontakt@transmedic.de

  Zarząd
  Jan Seifried
  Dr. Nils Asmussen

  Dane o firmie

  Dane podatnika VAT: DE 187 075 653

  AG Hamburg HRB 106892

   

   

  Odpowiedzialność za treści według § 55 II RStV (niemieckiego układu radiowo-telewizyjnego)

  Dr. Nils Asmussen
  Forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Siedziba spółki: Hamburg, Niemcy

   

  Copyright

  © Transmedic GmbH, Hamburg. Wszystkie prawa, zwłaszcza do tekstów, zdjęć i innych opublikowanych na stronie treści, zastrzeżone.

   

  Zastrzeżenia

  Administrator strony www.weekend-w-spa.pl (Administrator) nie ponosi odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych, dostępnych poprzez zamieszczone na blogu linki. Ww. linki prowadzą do stron, które Administratot uznał za wiarygodne. Administrator nie może zagwarantować aktualności, prawidłowości oraz pełności przedstawionych na nich informacji ani wziąć za nie odpowiedzialności.

  Wyrokiem z dnia 12 maja 1998 r. Sąd Rejonowy w Hamburgu zadecydował, że administratorzy stron odpowiadają również za treści stron, do których podają linki. Wedle Sądu Rejonowego odpowiedzialności tej można uniknąć tylko poprzez wyraźne się jej zrzeczenie. Na stronie www.weekend-w-spa.pl znajdują się linki do innych stron internetowych. W odniesieniu do tych stron Administrator strony www.weekend-w-spa.pl stwierdza, co następuje: Administrator nie ma żadnego wpływu na kształt i treści tych stron. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kompletność i aktualność stron nienależących do Transmedic, a także za wszelkie szkody wynikłe z ich użytkowania. To zatrzeżenie odnosi się wszystkich zamieszczonych na www.weekend-w-spa.pl linków i hiperlinków.

  Brak ocen.
  1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
  Loading...