• Body wrapping dla początkujących, czyli 10 pytań do…

  by  • 5 Februar 2015 • Bez kategorii • 0 Comments

  Jakiś czas temu na naszym blogu pojawił się ogólny artykuł dotyczący dwóch podstawowych zasad walki z celulitem. Dziś, dzięki życzliwości, wiedzy i doświadczeniu koleżanki po fachu  prezentujemy nowy artykuł dotyczący body wrappingu.

  Pytanie 1

  Co to właściwie jest ten body wrapping?

  Body wrapping to zabieg, który składa się z dwóch części. W części pierwszej na odpowiednio przygotowane ciało nakładamy specjalny koncentrat do body-wrappingu. W części drugiej owijamy się folią kosmetyczną  – najlepiej atestowaną. Ot i cała filozofia. Jak widać sam zabieg to naprawdę nic trudnego. Cała trudność polega na zupełnie czymś innym – na wybraniu odpowiednich kosmetyków i na specjalnym przygotowaniu – ale o tym za chwilę.

  Pytanie 2

  Czy body-wrapping naprawdę działa?

  Oczywiście, że działa! W przeciwnym wypadku nie byłoby tyle zadowolonych kobiet, które dzięki niemu pozbyły się kilku cm tłuszczyku z bioder, brzucha, ud no i cellulitu. Body-wrapping to jeden z najlepszych zabiegów na cellulit. Nie ma lepszej metody, która przy niewielkim wysiłku potrafi tak dobrze poradzić sobie z niedoskonałościami kobiecego ciała,

  Pytanie 3

  Na jakiej zasadzie działa body wrapping?

  Krem, który nakładany jest na ciało wnika w skórę, a dzięki folii i silnemu uciskowi zostaje pobudzone krążenie krwi, otwierają się pory skóry. Jednak nie tylko krążenie zostaje pobudzone podczas body-wrapingu, także limfa, której zastój powoduje cellulit i opuchliznę.

  Pytanie 4

  Co nam daje body-wrapping?

  Dzięki temu zabiegowi szybko osiągniemy wygładzenie skóry, zredukujemy cellulit, a także widocznie wyszczuplimy uda, pośladki i brzuch. To idealny zabieg dla leniuszków, które wolą nasmarować się balsamem i czekać na efekty niż ćwiczyć 😉 Oczywiście body-wrapping nie może zastąpić ćwiczeń, ale dzięki niemu odzyskamy wiarę w to, że możemy zmienić swoje ciało! Od czegoś trzeba zacząć.

  Pytanie 5

  Czy body-wrapping to drogi zabieg?

  Body-wrapping jest zabiegiem profesjonalnym, który możemy wykonać samodzielnie w domu. Nie jest kosztowny. Słoiczek koncentratu kosztuje w granicach 30 zł i wystarcza naprawdę na długo.

  Pytanie 6

  Co zrobić by zabieg był naprawdę efektowny?

  Po pierwsze musimy używać najlepszych kosmetyków. Specjalnie do tego przystosowanych, nie warto inwestować w tanie zamienniki. W tym właśnie tkwi cały szkopuł i cała trudność – wybierajmy najlepsze kosmetyki, a będziemy mieć doskonałe efekty. Przed zabiegiem warto zrobić peeling jako przygotowanie do body-wrappingu. No i pamiętajmy o regularności! Dwa razy w tygodniu to niezbędne minimum.

  Pytanie 7

  Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

  Przy takiej regularności o jakiej napisałam wyżej już po 15 zabiegach odczujesz i zobaczysz różnicę. Jeśli do tego włączysz aktywność fizyczną, osiągniesz naprawdę spektakularne efekty.

  Pytanie 8

  Czy są jakieś przeciwskazania do wykonywania tego zabiegu?

  Powinny go unikać:

  • Kobiety w ciąży
  • Osoby chore lub po operacjach
  • Osoby z cerą naczyniową, żylakami
  • Osoby z niewydolnością nerek lub serca

  Pytanie 9

  Gdzie można kupić koncentrat do body-wrappingu?

  Ja mam swój sprawdzony sklep: naturica.pl i tutaj kupuje bo jest tanio, a kosmetyki są profesjonalne.

  Pytanie 10

  Czy body-wrapping usuwa cellulit raz na zawsze?

  Nie ma takiej metody, która usunęłaby cellulit raz na zawsze. O ciało trzeba dbać cały czas.

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on LinkedIn
  Brak ocen.
  1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
  Loading...

  O

  Na Weekend-w-spa.pl przyglądamy się coraz szerszej i ciekawszej ofercie polskich i zagranicznych hoteli SPA i promujemy zdrowy, zrównoważony styl życia. Jeśli interesujesz się filozofią wellness, chcesz dowiedzieć się, co dokładnie mają do zaoferowania SPA, lub szukasz informacji o naturalnych sposobach leczenia - zaglądaj do nas!

  Schreibe einen Kommentar

  Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.